Služby

 

Náhradní plnění

 

Na základě změn v zákoně č. 435/2004 Sb. je společnost Řempo LYRA, s.r.o. aktuálně jedna z mála, která je schopna pro své zákazníky poskytnout tzv. náhradní plnění.

Pro splnění tzv. povinného podílu musí zákazník, který zaměstnává více jak 25 zaměstnanců, buď zaměstnat osoby se zdravotním postižením v poměru minimálně 4% k celkovému počtu zaměstnanců, nebo odebrat výrobky či služby od zaměstnavatelů s více než 50 % zaměstnanci se zdravotním postižením, anebo odvést do státního rozpočtu 2,5 násobku průměrné mzdy za každou nezaměstnanou osobu se zdravotním postižením.

 

                                  Kontaktujte nás a dozvíte se více o se možnosti náhradního plnění v roce 2014.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potisk / výšivka

 

Zboží zakoupené u nás Vám můžeme potisknout, vyšít nebo opatřit nášivkou. Vzhled výšivky či potisku je nutné dodat buď v digitální podobě,tištěné podobě nebo lze zhotovit podle předloženého vzorku. Rozsah je limitován velikostí potisknutelné plochy na zboží (výšivka, ani potisk nemohou být zhotoveny přes švy). Pro zhotovení je nutné sdělit velikost, počet a barevné provedení.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Míchání barev

Zvolte si ten správný barevný odstín!

Centrum míchání barev Řempo LYRA, s.r.o. nabízí více než 12 000 barevných odstínů. Stačí si vybrat! Barvy pro Vás namícháme nebo Vám je dodáme na přání v krátkých lhůtách, ať se jedná o barvu na stěnu či fasádu ve špičkové kvalitě. 

A chcete-li posoudit barvu v klidu domova, dáme Vám zdarma barevné vzorky na kartičkách. Abyste se vždy strefili do toho správného odstínu.

 

Míchání barev provádíme i na počkání!

Naše tónovací centrum nabízí i v několika řadách kvalitní a cenově výhodné nátěrové hmoty, lazury, emaily, malířské i fasádní barvy.

Vybrat si můžete z několika odstínů ze široké škály vzorkovnic jako RAL, NCS a další.

Od výrobců:

                    MÍCHACÍ CENTRUM OLOMOUC

          DYRUP            Primalex               Austis
      BaL Hostivař             Teluria               Tebas

 

                 MÍCHACÍ CENTRUM OSTRAVA

Míchání na počkání u těchto značek:
         BAL Praha           Teluria              DENAS
                               
Míchání na zakázku (čekací lhůta) u těchto značek:
             Austis          Primalex              DYRUP
             Tebas    

 

Výhody našeho míchacího centra

 

Nabízíme nepřeberné množství odstínů ze vzorkovníků RAL, NCS a EUROTREND, ze kterých si vybere každý náročný zákazník. Barvy mícháme na moderních automatických zařízeních Multimix.

Nejste si jisti jak Vám vybraná barevná kombinace bude vypadat v pokoji či fasádě? Vyzkoušejte převratný color simulator a vyberete si odstíny dle Vašich představ a přání.

 

 

Čekejte prosím...