O společnosti

Kdo jsme?

 

Společnost Řempo LYRA, s.r.o. představuje průmyslového distributora, který zprostředkovává svým obchodním partnerům speciální jednicové a režijní materiály a zboží podle jejich individuálních přání a potřeb. Společnost se prioritně zaměřuje na poskytování kvalitních a profesionálních služeb. Svým obchodním partnerům nabízí komplexní obsloužení v rámci režijní spotřeby a praxí prověřené zboží v objemu téměř 8 000 položek.

 

 

 

Naše Motto:

„Řempo LYRA, s.r.o. je partner pro Váš spokojený nákup“.

Jsme spolehlivým partnerem na českém trhu v distribuci jednicových a režijních materiálů.

 

Historie

Počátky vzniku společnosti se začaly psát v roce 1948, kdy jako národní podnik zajišťoval distribuci řemeslnických potřeb. Podnik tvořil důležitý logistický článek v tehdejším centrálně řízeném hospodářství a zásoboval malé a střední výrobní podniky a výrobní družstva režijními materiály. Koncem 80. let čítal podnik 2600 zaměstnanců pracujících v sedmi odštěpných závodech a disponoval téměř 76 000 cenovými položkami výrobků. Po roce 1989 docházelo k neustálým změnám ve struktuře organizace. V roce 1990 se firma změnila na státní podnik. V období od roku 1990 do roku 1995 procházela firma kupónovou privatizací a následně celou restrukturalizací, jejichž výsledkem bylo založení akciové společnosti ŘEMPO, a.s. Jako samostatná firma Řempo LYRA, s.r.o. vznikla 5. 11. 1997 vyčleněním ze státního podniku ŘEMPO, a.s. Firma tak navazuje na více jak šedesátiletou tradici a specializuje se na distribuci režijních a technických materiálů. Právní podoba podniku je společnost s ručením omezeným, jejímž majoritním vlastníkem je Ing. Miroslav Kurka. Společnost je ovládána ryze českým kapitálem v základní výši 6 000 000 Kč. V roce 1998 navázala firma spolupráci s finančním koncernem PROSPERITA holding a.s., který sdružuje celou řadu prosperujících českých firem např. ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž, ŘEMPO České Budějovice, a.s., aj.

 

Garance kvality

Společnost Řempo LYRA, s.r.o. udržuje vysoký standard kvality služeb a zboží, který zákazník očekává. Společnost disponuje rozsáhlými znalostmi ve službách a v prodeji režijních i jednicových materiálů. Na veškerý prodávaný sortiment se vztahují certifikáty a prohlášení o shodě dle platných právních norem. Prodej je zaměřen na výrobky a služby především od českých renomovaných výrobců, kteří splňují náročné požadavky na kvalitu a trvanlivost produktu. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, abychom udrželi vysoký standard kvality. Provádíme pravidelnou kontrolu našich dodavatelů, úroveň poskytovaných služeb a kvality produktů. Můžete se spolehnout na to, že dodáme správné zboží ve správném množství a ve správný čas. Jsme v certifikačním řízení dle normy ISO.

Čekejte prosím...